Pavel Minařík

Pavel Minařík se zabývá oblastí kybernetické bezpečnosti od roku 2006. Účastnil se řady výzkumných projektů v oblasti analýzy provozu datových sítí a detekci pokročilých hrozeb jako výzkumný pracovník Ústavu výpočetní techniky Masarykovy univerzity. Během posledních čtyř let se účastnil několika desítek projektů nasazení řešení pro monitorování provozu a detekci pokročilých hrozeb. V současné době pracuje jako  technologický ředitel ve společnosti INVEA-TECH zodpovědný za návrh a vývoj produktů společnosti pro Flow Monitoring a Network Behavior Analysis.

Lukáš Vondráček

Lukáš Vondráček je partnerem v konzultační společnosti ELAT, která se od roku 2003 zaměřuje na oblast velkých korporátních ICT a FM prostředí a na ICT bezpečnost. Dříve působil na nejvyšších manažerských pozicích v českých i zahraničních společnostech. Mezi jinými zastával pozice CIO společnosti G4S Security Services, ICT directora ve FalcK CZ a mezinárodního ICT koordinátora  FALCK A/S  celosvětově. Naposledy působil jako náměstek ředitele divize elektronických komunikací v  ČD – Telematika. Vondráček je zakládajícím členem České asociace IT manažerů, členem Czech ICT Awarding Academy. Jako zapálený evangelizátor problematiky kybernetické bezpečnosti se věnuje osvětě a vzdělávání v oboru.  Vondráček, společně s ostatními, například připravuje vzdělávací program kybernetické bezpečnosti v rámci společného projektu Network Security Monitoring Clusteru (NSMC), jenž je partnersky zastřešen příslušnými evropskými fondy.  

Petr Lacina

Petr Lacina se ve svém profesním životě věnuje návrhu počítačových a komunikačních systémů a zajištění jejich bezpečnosti. Má zkušenosti s řízením projektů a vedením týmu lidí.

Spolupracuje a koordinuje činnosti technických inženýrů v jednotlivých oblastech. Koordinuje vytváření analýz, školících materiálů atd.

Petr Mikšovič

Ředitel a jednatel internetové agnetury SOVA NET. V oblasti online marketingu a reklamy se pohybuje již od roku 2002. Má bohaté zkušenosti s propagací produktů, vytvářením nových projektů a řízením projektových týmů. Spolupracoval na projektech pro společnosti Xella (výrobce YTONG), Student Agency, CESK, Deceuninck, Enbra, Junkers a mnoho dalších.

Petr Linke

1984-1989          ČVUT FEL - obor kybernetika

1990-1993          ABComp, a.s. šéf technického vývoje

1994-doposud   Novicom s.r.o., ředitel

 

Na ČVUT zařazen do programu pro nadané studenty, při škole studoval nadstavbové studium zaměřené na umělou inteligenci. Zároveň byl aktivně zapojený do aplikovaného výzkumu v rámci VTS (vědecko technická společnost), kde take působil jako odborný lektor. Po ukončení studia se zaměřuje na výpočetní techniku  a sítě. Autor mnoha HW apliancí (HW RAM disk pro CPM, floppy řadič, jednoúčelové PC …). V roce 1994 zakládá firmu Novicom s.r.o. (výrobce systémů pro správu a bezpečnost rozsáhlých sítí), kde kromě manažerské funkce se aktivně podílí na vývoji produktů. Působí také jako odborný poradce a lektor zaměřený na praktickou bezpečnost IT .